První vstřelený gól od 12. května a k němu další čtyři znamenalo, že Slovan po dlouhé době opět vyhrál.-

ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Panský - Cakl, Vrzal, M. Pavlík, V. Novák - Pavlas, Panský J. - Pavlík J., Fikar, Coufal - Víšek (Dejl, Šenk, Piskač, Bajer, Balliš)

Slovan začal dobře a po dvaceti minutách vedl 2:0. Nejprve si pro sebe "udělal" penaltu Coufal a za dvě minutky poté aktivitou zvyšoval opět ten samý hráč na dvoubrankový rozdíl. To běžela osmnáctá, respektive dvacátá minuta. Domácí snížili ve 39´. Po ztrátě brodských hráčů na levé straně a po přihrávce na druhou stranu skóroval domácí hráč.

Po hodině hry se mezi střelce zapsal nováček Jakub Panský. Počkal si na špatně odvrácený míč domácím obráncem ve vápně a chladnokrevně zvýšil na rozdíl dvou branek. Za dalších deset minut se radoval Víšek. Zůročil spolupráci pravé strany a po přiklepnutí na vápně nezaváhal. Domácí pak snížili, ale poslední slovo měl Bajer, který utěšenou střelou z 20-ti metrů vymetl pravou šibenici.

Trenér Martin Slavík (FCS):

"Již v kompletnější sestavě jsme předvedli zlepšený výkon a co je nejdůležitější dali jsme branky. Ještě je před námi mnoho práce, ale je se z čeho odpíchnout. Na určitých postech bychom potřebovali zlepšit kvalitu a posílit. "