Za slovan
hlavu dám
Facebook Youtube Twitter Instagram

Archiv aktualit

Valná hromada FCS

Valná hromada FCS za rok 2021
ve středu 1. 6. 2022 se v restauraci Rebel aréna (sportovní hala HB) bude od 19:00 konat VH FC Slovan Havlíčkův Brod, z.s.

Výměna hlavního trenéra u A-týmu

Na lavičce havlíčkobrodského Slovanu dochází před začátkem jarní sezóny ke změně. Po vzájemné dohodě s klubem opouští pozici hlavního trenéra A-týmu Josef Soural, který vedl divizní tým od jara 2020 a byl jedním ze strůjců jeho přerodu, za což mu vedení klubu děkuje. Jeho nástupcem je dosavadní asistent Jindřich Adamec, který se tak posouvá na pozici hlavního trenéra divizního týmu. Na pozici asistenta A-týmu mu bude sekundovat Aleš Rokos. U juniorského týmu bude na pozici hlavního trenéra působit František Souček. Na pozici asistenta bude u "juniorky" působit Pavel Pavlík. Dále také došlo ke změně na postu manažera mužů, kterou vzhledem ke svému pracovnímu vytížení opustil Milan Meloun. Gesce manažera mužů, tak nyní spadá přímo pod předsedu klubu Pavla Mazánka ml..

Dvě opory na odchodu do Rakouska

Jedenáct branek vstřelily dvě opory základní sestavy Slovanu a na jaře už žádnou nepřidají. Jindřich Kučera a Jan Žila přijali nabídky ze zahraničí, konkrétně z Rakouska. Od jarní části tak budou působit u našich jižních sousedů.

MFK Chrudim na Slovanu

Pokud vládní opatření nebudou proti sehrají brodští fotbalisté přípravné utkání v rámci svého přechodného prosincového období s týmem do devatenácti let MFK Chrudim. Plánovaný termín je sobota 4. 12. 2021 od 10:00 Na Losích.

Nástavba kabin + rekonstrukce

Klub FC Slovan Havlíčkův Brod bude rekonstruovat stávající část jižní strany kabin a na ně bude následně vystavěno ještě jedno patro nového zázemí. Tento projekt financuje klub z vlastních zdrojů. Tedy z přestupového bonusu za odchovance Tomáše Součka.