U13/ Ve druhé půli se zlepšili a strhli vítězství na svoji stranu.
SpSM U13
SK Fotbalová škola Třebíč
7:3
(2:2)

Branky: 11´,52´,73´ Koblížek B., 38´,79´ Březina, 57. Fila Denis, 76´ Valeš - 15´,23´ Hotový, 51´ Mikuláš
Rozhodčí: Nápravník
Diváci: 60
ŽK: 0
ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Bárta Lukáš - Březina Šimon, Kozlík Šimon, Koblížek Benjamín, Koblížek Sebastián, Valeš Jiří, Nevole Vojtěch, Nevole Matěj, Kocourek Stanislav, Svoboda Matouš, Jelínek Matyáš, Choutka Filip, Fila Denis, Tsys Denys, Smetáček Samuel.

Sestava SK Fotbalová škola Třebíč: Kojan Jan - Bartůněk Tobiáš, Čermák Lukáš, Pokorný Vojtěch, Jurka Patrik, Hadraba Jakub, Hotový Denis, Gruszka Matyáš, Jonáš Adam, Růžička Daniel, Mikuláš Vojtěch, Hlouch Jaromír, Ondrejovič Mikuláš

Trenér Miloslav Kozlík (FCS):

" Do zápasu jsme nevstoupili dobře, chlapci asi měli v hlavách podzimní vysokou porážku a prvních dvacet minut jsme těžce chytali tempo a čekali, co Třebíč předvede. Chybělo nám přepínání po ztrátách i po zisku míče, nebyli jsme klidní v rozehrávce, ani v zakončení a pozdě jsme reagovali na rozehru soupeře. Naštěstí nás několikrát v brance podržel Lukáš Bárta a paradoxně nám asi pomohl druhý gól soupeře z dálky. Hráči pochopili, že nemůžou ustupovat k vlastní brance a začali být aktivní po celém prostoru hřiště a hlavně odvážní v soubojích jeden na jednoho. Dařil se nám i rychlý přechod od vlastní branky na soupeřovu polovinu a vytvořili jsme si spoustu šancí. Poločasové skóre 2:2 pro nás było sice asi ještě přívětivé, ale do druhé půle už jsme šli sebevědomě a za vítězstvím. Nezlomil nás ani třetí gól Třebíče v 51. minutě. Naopak se hráči tlačili ještě více a ve větším počtu k brance soupeře, včas narušovali jeho rozehrávku a vytvářeli si další brankové příležitosti. Produktivní był tentorkrát Benjamin Koblížek, střelec tří gólů a dvougólový Šimon Březina, ale k vítězství přispěli a pochvalu zejména za druhý poločas zaslouží všichni hráči. V sobotu odjíždíme na zapas do Vyškova, kde budeme chtít náš výkon ještě vylepšit."