U13/ V poli byla hra více než vyrovnaná. V koncovce jasně efektivnější hosté.
0. kolo | 2. 4. 2023 | Havl. Brod
SpSM U13
FC Slovan Havlíčkův Brod
1. SC Znojmo
0:3
(0:2)

Branky: 22´ Kaláb, 25´ Brzobohatý, 78´ Buršík
Rozhodčí: Jan Krondráf
Diváci: 40
ŽK: 0
ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Blažek Zbyněk, Bárta Lukáš - Fikar Denis, Blažek Filip, Březina Šimon, Kozlík Šimon, Koblížek Benjamín, Koblížek Sebastián, Valeš Jiří, Nevole Vojtěch, Nevole Matěj, Červín Daniel, Kocourek Stanislav, Svoboda Matouš, Havel Radek, Provazník Tobiáš, Soural Josef.

Sestava 1. SC Znojmo: Veselý Matěj – Šamaj Adrien, Oliver Brzobohatý, Šeiner Patrik, Svoboda Lukáš, Urban Jakub, Bíza Mateo, Velocha Samuel, Buršík Matyáš, Jobánek David, Bartoš Vladimír, Sytar Kamil, Kaláb Jan, Smutný Kašpar, Čížek Matěj.

Ohlasy k utkání

Trenér Miloslav Kozlík (FCS):

“ Ačkoliv jsme povětšinu zápasu dokázali držet míč ve své moci a hosté hrozili většinou z rychłých protiútoků, nepodařilo se nám ani jednou skórovat. A to jsme byli několikrát sami před brankářem, který chytil i penaltu, nebo mu pomohla tyč. Naproti tomu jsme vyrobili několik chyb před vlastní brankou a soupeř je dokázal potrestat. Ty chyby jdou ale na vrub způsobu hry, který od hráčů vyžadujeme – tedy klid na míči v jakémkoliv prostoru hřiště. Bohužel se projevili chybějící dovednosti, na kterých nadále pracujeme a věříme, že si je hráči dřív nebo později osvojí. “

Fotogalerie