U14/ Navázala na výsledek z minulého týdne a přivezla cenné body z Brna
0. kolo | 8. 4. 2023 | Brno
SpSM U14
FC Sparta Brno
FC Slovan Havlíčkův Brod
0:2
(0:1)

Branky: 6´ Hájek, 58´ Topolovský
Rozhodčí: Čardžič - Kříž, Vala
Diváci: 20
ŽK: 2-0
ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Gron - Marek, Pešek, Krpálek, Bříza, Heřmánek, Topolovský, Hitzger, Adamec, Hrabaň, Hájek (Svoboda, Mareš, Šťastný, Krajíček, Klofáč, Merunka)

Komentář

Do zápasu na Spartě Brno jsme vstoupili se snahou navázat na herně i výsledkově povedené domácí utkání s “Foškou”. Zápas byl od prvních minut hodně bojovný. Hodně osobních soubojů a málo fotbalovosti provázelo celý první poločas. Sparta měla postavenou svou hru na dlouhých nakopávaných míčích za naší obranu, kde jsme měli problém míče konstruktivně odvracet a rozehrávat. Druhý poločas se našim fotbalistům povedl lépe a vytvořili si několik příležitostí, které se nepodařilo proměnit tak, aby se výsledkový rozdíl zvýraznil.

Ohlasy k utkání

Trenér Aleš Rokos (FCS):

"Neurovnaný první poločas, který byl plný osobních soubojů nám příliš nevyhovoval. O přestávce jsme upravili některé taktické drobnosti a hra se o dost zlepšila. Těší mě čisté konto a především střídající hráči, kteří dobře vstoupili do zápasu a značně pomohli svými výkony ke konečnému výsledku a zlepšenému hernímu projevu."