Na Spartě Brno jsme odehráli zatím nejlepší jarní utkání. Zejména v prvním poločase jsme na hřišti dominovali a dokráčeli si tak pro jasné vítězství 4:0.

ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>Fišer - Vomela, Pospíšil, Pecen, Plachý (41´ Klofáč), Svoboda, Chlubný (65´ Hitzger), Dostál, Vatter (60´ Řezníček), Minařík, Pokorný (75´ Adamec)</p>

Ohlasy k utkání

Trenér Pavel Mazánek (FCS):

"Zasloužené vítězství. V první půli jsme na hřišti totálně dominovali a výsledek 2:0 byl pro domácí hodně mírný. Ve druhém poločase jsme v poklidu výsledek navýšili a tím i trochu polevili z koncentrace. To bylo vodou na mlýn pro domácí, kteří se snažili vstřelit alespoň čestnou branku. Toto jim ovšem ve spolupráci s obranou nedovolil brankář Fišer. Zápas se vydařil opravdu všem hráčům, kteří do něj nastoupili a od nás trenérů zaslouží pochvalu. teď nás ovšem čeká kvarteto velmi těžkých utkání, které teprve poodhalí jak na tom kluci opravdu jsou, takže nesmíme usnout na vavřínech a musíme makat dál"