I když konečný výsledek ukazuje na jednoduché utkání, tak tomu takto vůbec nebylo. Technicky velmi dobrý soupeř nás místy přehrával, my jsme ovšem byli velmi nebezpeční po rychlých přechodech do ofenzivy.
16. kolo | 1. 4. 2023 | Havl. Brod
SpSM U15
FC Slovan Havlíčkův Brod
SK Fotbalová škola Třebíč
6:2
(3:1)

Branky: 5´, 32´, 53´ Pokorný, 32´Hitzger, 50´ Vomela, 80´ Minařík
Rozhodčí: Beneš - Hering, Petr
Diváci: 50
ŽK: 1-1
ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Fišer - Vomela, Pospíšil, Minařík, Plachý, Mareš (41´ Pecen), Chlubný, Dostál, Vatter (53´Řezníček), Hitzger (47´Hitzger), Pokorný (68´Pokorný)

Ohlasy k utkání

Trenér Pavel Mazánek (FCS):

"I když výsledek naznačuje, že se jednalo o jednoduché utkání, tak tomu tak vůbec nebylo. Byli jsme sice připraveni, že soupeř z Třebíče má opravdu šikovné a technické hráče, ale někdy mě až zaráželo, jak jednoduše mezi námi kombinovali. Nám se kombinace dařila jen místy, poslední dobou máme s touto částí hry problémy. Co ovšem musím ocenit, tak to je náš rychlý přechod do ofenzivy po zisku míče z čehož jsme si připravili hodně brankových příležitostí. Tří bodů si ceníme, ale už teď se soustředíme na Spartu Brno. Na závěr bych chtěl smeknout před výkonem hráčů "FŠky", pevně věřím, že se jim soutěž podaří zachránit, Ještě musím vyzdvihnout výkon gólman z Třebíče, který byl opravdu famózní"