Branky: 19´ Navrátil, 64´ Vitoslavský - 76´ Kokeš
Rozhodčí: Šimoník-Sperát,Řezník
Diváci: 50
ŽK: 3-1
ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Panský - Sláma, Šenk, Kokeš - Vašíček (82´ Vrbecký), Běhounek, Pokorný, Bárta - Stehno, Víšek (46´ Šťastný), Kandr

Trenér Radek Háněl (FCS):

“ Sehráli jsme utkání dvou rozdílných poločasů. Za první půlku můžeme být rádi že to skončilo pouze 1:0. Všude jsme byli pozdě, prohrávali jsme osobní souboje, dělali jsme špatné posuny do hráčů, nebyli jsme aktivní, nefungoval nám hlavně střed hřiště z čeho plynul první gól. O poločase jsme museli udělat změnu v rozestavení a začít hrát aktivně,agresivně. Druhá půlka byla z naší strany podstatně lepší,soupeře jsme dostávali v určité fázi pod tlak ,jen je škoda, že z našeho tlaku dostaneme lacinou branku. Důležité bylo že nás to nepoložilo a kluci byli za snahu odměněni gólem. Posledních dvacet minut jsme měli převahu a zasloužili si vyrovnat,bohužel jsme nemeli štěstí. Za druhý poločas musím kluky pochválit, jen je škoda výsledku, remiza by byla spravedlivá. “