V posledním vystoupení této sezóny na půdě Bohunic se odrazila celé sezóna 2022/2023, zranění, neproměňování šancí a individuální chyby rozhodli jak o osudu tohoto utkání, tak o průběhu celé uplynulé sezóny.

ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>Konrád - M. Pavlík, Dočkal (35´ Běhounek, 70´Šimánek), Dejl, A. Novák - V. Novák, Coufal, Pavlas, Pabousek, J. Pavlík (62´ Bárta) - Cakl</p>

Trenér Pavel Mazánek (FCS):

"Když budu chtít shrnout utkání jednou větou, tak bych řekl. Konečně je už tato sezóna za námi. Tahle slova definují vše co se nám v této sezóně událo a co bylo obrazem i tohoto utkání. Nemůžu klukům vytknout, že by se v utkání nesnažili, ale bohužel je to málo. Celou sezónu a i v tomto utkání nás sráží individuální chyby a to jak v útočné, tak obranné fázi. V první půli jsme se soupeřem hráli otevřené utkání, které přineslo několik šancí na obou stranách. Bohužel v závěru poločasu jsme během jedné minuty udělali dvě fatální chyby, které soupeř potrestal a to rozhodlo o vývoji utkání. Na začátku druhé půle jsme dostali na 0:3 a od té doby se utkání dohrávalo už jen z povinnosti. Děkuji našim dvěma dorostencům, kteří v průběhu utkání nastoupili a určitě se v zápase neztratili. Kluci teď dostanou pár týdnů volno a věřím, že do nové sezóny přijdou, jak fyzicky, tak zejména psychicky odpočatí a sezóna 23/24 bude vypadat úplně jinak. Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří nás po celou sezónu podporovali, i když někdy to pro fanoušky muselo být opravdu náročné"