V posledním domácím utkání sezóny jsme zkušený tým z Tasovic o body neobrali. V utkání se nám bohužel nepodařilo vstřelit ani branku, bez čehož se na body dosáhnout nedá a na vítězství už vůbec ne.

ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>Konrád - M. Pavlík, Dočkal, Dejl, A. Novák (85´ Sikora) - V. Novák 65´ Víšek), Coufal, Pavlas (65´ J. Pavlík), Pabousek, Bajer - Cakl</p>

Sestava TJ Sokol Tasovice: <p>Hřebabecký - Hrazdílek, Cihlář (85´ Paul), Lapeš, Daniel (74´ Švejkar), Moravec, Vašina, Pacula, Dítě (85´ Horáček), Švarc, Garčic (88´ Tichý)</p>

Trenér Pavel Mazánek (FCS):

" Utkání je odrazem celé sezóny. Dát branku je pro nás extrémně náročné a naopak góly soupeřům chystáme na zlatých podnosech. Utkání s Tasovicemi bych rozdělil na čtvrtiny. Prvních 25 minut utkání podle mě kluci hráli velmi dobře. Dostávali jsme se před branku soupeře, kde jsme měli i několik slibných zakončení. Poté jak jsme ovšem obdrželi gól na 0:1, tak přišla nervozita a bylo po fotbale, který jsme chtěli hrát. Na začátku druhé půle jsme sice opět Tasovice dostali pod tlak a dostávali se do vápna soupeře, tam jsme ovšem byli absolutně bezradní. Po jednom takovém našem útoku následoval souběh několika individuálních chyb a prohrávali jsme už 0:2, tím bylo z naší strany po utkání. Náznaky jsme sice měli, ale už to bylo neurovnané a bez myšlenky. Tým je strašně křehký. Jaké-koli menší vykolejení bohužel kluky rozhodí. Sebedůvěra týmu je nízká a za nepříznivého výsledku téměř nulová. To je podle mě úplně ten nejzákladnější problém, se kterým se bude muset trenér od nové sezóny vypořádat. Jsem přesvědčený, že jsou v týmu dobří fotbalisté a pokud se s nimi bude kvalitně a trpělivě pracovat, tak porostou jak individuálně, tak jako tým."