Týmový výkon podpořený kvalitními individuálními výkony nás dovedl k bodu, který znamená divizní příslušnost i do nadcházející sezóny.
24. kolo | 27. 5. 2023 | Žírec nad Doubravou
"A" MSD sk.D 2022/2023
Tatran Ždírec nad Doubravou
FC Slovan Havlíčkův Brod
0:0
(0:0)

Branky:
Rozhodčí: Malimánek - Dorotník, Půček
Diváci: 330
ŽK: 5 - 6
ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Konrád - Pavlík M., Dočkal, Dejl, Novák A. - Vrzal (71´Hloušek), Pavlas - Bajer, Fikar, Coufal - Cakl

Komentář

Ohlasy k utkání

Trenér Pavel Mazánek (FCS):

"Klasické derby, které bylo plné osobních soubojů. Už v týdnu kluci na tréninku projevovali velkou intenzitu a snahu. My trenéři jsme věřili, že toto vše si přenesou i do zápasu, což se i stalo. Všem hráčům včetně kluků, kteří se do utkání ani nedostali patří náš obrovský dík, za přístup, který v celém týdnu a utkání měli. Jednoznačně jsme všichni byli nastaveni, že do Ždírce jedeme vyhrát a tak i chvíli po zápase byli kluci zklamaní, že se to nepovedlo. Po prvotním zklamání přišla úleva ze získaného bodu, který nás dovedl k záchraně. Nyní nás čekají ještě dvě utkání s předními týmy tabulky, které ovšem nechceme odehrát jen z povinnosti. Naopak celý tým, chce všem dokázat, že fotbal hrát umí. Ve zbylých zápasech se chceme prezentovat aktivním fotbalem a sáhnout si na dobré výsledky, které by tým nakoply do letní přípravy na novou sezónu."

Fotogalerie