Branky: 17´ Coufal (PK) - 4´ Krula, 13´ Daněk
Rozhodčí: Habermann - Petrásek, Švehla (Zahradníček)
ŽK: 2-1
ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>Mazánek - Pavlík M., Dejl, Dočkal, Novák A. - Pavlas (76´ Hloušek), Pabousek - Coufal, Fikar (71´ Víšek), Merunka (59´ Novák V.) - Cakl</p>

Sestava FC PBS Velká Bíteš: <p>Pelán - Šperka, Loup, Vrba (69´ Bartoš), Novotný - Krula, Kozel, Daněk, Shlaban - Kamenský, Merdita (59´ Macek)</p>

Domácí tým nezačal tentokrát dobře. Ve třinácté minutě prohrával o dvě branky. Hned ve čtvrté minutě po pohledné akci zprava zakončoval do poloprázdné branky Krula, 0:1. Za necelých deset minut později hasil dlouhý míč před vápnem Jakub Mazánek hlavou, ale Libor Daněk z první trefil odražený míč ze třiceti metrů přesně, 0:2. Domácí byli do té doby málo aktivní, odvážní. Dvě inkasované branky pro ně byl pořádný direkt a zároveň budíček. Přesto odvahu hledali někteří hráči marně. Po sedmnácti minutách hry se naskytla situace snížit. Jakub Coufal těsně před odkopem obránce míč vypíchl a ten jej sestřelil. Protože to bylo v pokutovém území kopala se penalta. Sám postižený se nemýlil, 1:2.

Druhý poločas se celý nesl ve snaze domácích o vyrovnání. Dobře organizovaná hra hostí a domácí nepřesnosti však další změnu skóre nepřinesla.

Vyrovnaný zápas rozhodla první čtvrthodinka a v ní byli produktivnější hosté.

Trenér Jindřich Adamec (FCS):

"Utkání jsme si prohráli v první desetiminutovce dvěma totožnými situacemi soupeře na, které jsme se celý týden připravovali.Zbytek zápasu se odehrál převážně v naší režii. Ale dobývání dobře organizované defenzivy soupeře a finální fáze je v této sezoně naše bolavá Achillova pata."