A/ Výsledek je určitě lepší než předvedená hra. Šancí totiž bylo na obou stranách dost. Šťastnější byli domácí.

Branky:
1´,94´ Coufal, 45´ Vrzal - 83´ Toman
Rozhodčí: Švehal - Nápravník, Svoboda (Vidlák)
Diváci: 140
ŽK: 3-3
ČK: 0-2 (80´ Malý, trenér Veselý)

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Mazánek - Cakl, Dočkal, Vrzal, Novák A - Pavlas, Dejl - Novák V.(90´ Merunka), Fikar (40´ Pabousek), Coufal - Víšek (60´ Sikora)

Sestava SK Bystřice nad Pernštejnem: Veselý - Svoboda, Vařejka K., Blaha (89´ Chudoba), Vařejka T. (78´ Toman), Prášil, Jiránek (89´ Chudoba), Adamec, Sklenář, Malý, Chloupek

Domácí začali skvěle. Hned v úvodní minutě skóroval Jakub Coufal, 1:0. Paradoxně to s hrou domácích nic neudělalo. Žádné uvolnění, žádná lehkost. Naopak hosté převzali otěže hry a vytvořili si několik velmi dobrých příležitostí. Co nepochytal , dnes výborný Jakub Mazánek, zahodili hosté sami. A tak v závěru poločasu udeřili domácí z rohového kopu. Na načechraný míč na první tyč naskočil Milan Vrzal a prodloužil za druhou tyčku Veselého branky, 2:0. Hosté se v poločasové přestávce na sebe museli hodně zlobit. Ve druhé půli se totiž už do tolika šancí nedostali. Až v samém závěru. Sedm minut před koncem totiž hostující Toman snížil z blízka na 2:1. Domácí v závěrečné desetiminutovce několikrát hasili situaci na poslední chvíli. Brodští znervózněli, protože během druhého poločasu zahodili obrovské šance Víšek s Pabouskem. Nakonec pro domácí přinesl vysvobození gólem po individuální akci opět Jakub Coufal, 3:1.

Ohlasy k utkání

Trenér Jindřich Adamec (FCS):

"Do utkání jsme vstoupili snad nejlépe jak jsme mohli, ale bohužel nám brzká branka spíše ublížila. Většinu prvního poločasu jsme byli horším týmem a jen díky dobrému výkonu brankáře jsme přežili poločas bez inkasované branky. Ve druhém poločase se náš výkon zlepšil, a měli jsme minimálně tři brankové příležitosti zápas definitivně zlomit. To se ovšem nestalo, tak jsme opět utkání dohrávali v křeči a ve strachu o výsledek. Jsem ovšem nesmírně rad za důležité body a jsem rád, že nám tolik potřebné štěstí konečně ukázalo i druhou tvář."