MSDD sk. D
FC Velké Meziříčí
2:5
(1:4)

Branky: 14. Chodák, 76. Benda - 16. Peca, 35. Synecký, 41. Novák, 45. Šilhart, 52. Kubát. Žluté karty: bez karet. Červené karty: bez karet. Rozhodčí: Marinč - Petr, Teplý. Diváci: 20.

Sestava FC Velké Meziříčí: Beránek - Bibr (45' Šváb), Mička, Benda, Kadlec - Chodák (66' Novotný), Švejda, Klíma, Turza - Pacal, Fendrych (66' Hvězda)

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Kolář Daniel - Valíček Adam (45' Bouma Lukáš), Fejt Tomáš, Šimánek Zdeněk, Peca Jakub - Dočkal Lukáš (62' Ešner Pavel), Časta Ondřej - Kubát Pavel (62' Jiránek Petr), Synecký Jan, Novák Vojtěch (45' Málek David) - Šilhart Marek (62' Blažej Roman)

Na umělé trávě ve Velkém Meziříčí se hrálo průměrné utkání. Hru brzdilo spousta nepřesností. Hosté byli nepřesní, pomalí v rozehrávce. Po čtvrthodině hry jednu nepřesnou rozehrávku brodských stoperů přetavil ve vedení svého týmu Chodák, 1:0. Slovanisté si museli pomoct standardními situacemi. Do konce poločasu otočili stav skóre ve svůj prospěch, 1:4. Druhá půle proběhla v poklidnějším tempu, zápas se prakticky dohrával. Po jedné brance padlo na každé straně a zápas proto skončil 2:5.

Trenér Josef Soural (Havl. Brod):
Chtěli jsme utkání zvládnout lépe, herně. Hrát agresivněji, lépe kombinačně. Nedařilo se nám v úvodu nic z toho. Domácí šli do vedení a my ztuha zápas otáčeli. Zvládli jsme zápas výsledkově, zapojili se všichni připravení hráči, ale herně chceme být o hodně lepší.