MSDD sk. D
SK Pernštejn Nedvědice
0:4
(0:3)

Branky: 1.Synecký, 27. Šilhart, 39. Šilhart, 67. Synecký. Žluté karty: Sytař, Slovák, Humpolec - Bouma, Časta. Červené karty: Bouma. Rozhodčí: Marinč - Stehlík, Beneš. Diváci: 50.

Sestava SK Pernštejn Nedvědice: Kolbábek - Vejrosta , Haviger , Humpolec , Konečný - Pokorný (75' Baksa ), Slovák , Sluka , Sýkora - Sytař , Švestka

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Šejstal Šimon - Bouma Lukáš, Fejt Tomáš, Šimánek Zdeněk, Peca Jakub - Dočkal Lukáš, Časta Ondřej - Novák Vojtěch (75' Jiránek Petr), Synecký Jan, Kubát Pavel (79' Valíček Adam) - Šilhart Marek (86' Ešner Pavel)

Na trávníku nováčka soutěže začali hosté výborně. V úvodní minutě, z prvního rohu zakončoval do odkryté branky Synecký, 0:1. To brodským pomohlo, čekala se bitva o každý centimetr hřiště a vedení byl slušný bonus. Slovanisté do utkání tedy dobře vstoupili a dále ho dobře kontrolovali. Nepouštěli domácí vůbec do žádných šancí a po půl hodině přidali další branku, Šilhart zvýšil na 0:2. Poctivou prací se brodští dostávali do dalších šancí a v jedné z nich se opět nemýlil Šilhart, 0:3. Poté situaci pro hosty trochu zkomplikoval vyloučením Bouma (2x ŽK). Ve druhém poločase si hosté zkušeně výsledek pohlídali. Na konečných 0:4 svojí aktivitou upravoval Synecký.

Trenér Pavel Vejrosta (Nedvědice):
Všichni jsme věděli, že nás čeká velmi kvalitní soupeř a že jen výkon na hranici možností každého z kluků by mohl přinést naději na dobrý výsledek. Ale dnešní soupeř byl nad naše síly a možnosti.

Trenér Josef Soural (Havl. Brod):
K utkání jsme přistupovali s pokorou, protože se nám poslední tři utkání nepovedla a výsledky soupeře, hlavně na domácí půdě, budily respekt. Čekali jsme kontaktní způsob hry na trochu specifickém hřišti. Moc nám pomohla první branka hned v úvodu. Pak jsme zápas dobře uchopili a dovedli ho poctivě k vítězství.