MSDD sk. D
FC Sparta Brno
3:5
(3:1)

Branky: 6. Novák, 29. Synecký, 45. Synecký - 3. Golda, 51. Kříž, 52. Stambolidis, 70. Krejčí, 78. Kříž. Žluté karty: Sláma. Červené karty: bez karet. Rozhodčí: Nápravník - Bouda, Prokop. Diváci: 40.

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Kolář Daniel - Valíček Adam (69' Jiránek Petr), Chlád Miroslav (61' Fejt Tomáš), Bouma Lukáš (81' Blažej Roman), Peca Jakub - Časta Ondřej, Dočkal Lukáš - Kubát Pavel (88' Ešner Pavel), Synecký Jan, Novák Vojtěch - Šilhart Marek

Sestava FC Sparta Brno: Vaněk - Sláma, Chaloupka, Golda (58' Marek), Paulík - Janáček (66' Krejčí), Schulz (53' Durek), Kříž, Fried - Vantuch (61' Juránek), Stambolidis (75' Karásek)

Po divočejším začátku, kdy padlo po jedné brance na každé straně začal boj o střed hřiště. Oba týmy byly lepší směrem dopředu. Okénka v zadních řadách v prvním poločase trestali domácí. Ve druhém nekompromisně hosté z Brna. Do poločasu se dvakrát trefil ještě domácí Jan Synecký.
Úvod druhého dějství se domácím zle nepovedl a hosté byli za pět minut zpátky v utkání. Srovnali na 3:3 a rozjeli se k velkému obratu. Přidali ještě další dvě branky a zoufalým domácím zbyly jen oči pro pláč.

Trenér Josef Soural (Havl. Brod):
Pořád řešíme stejné potíže. Dnes se k nim přidal ještě zkrat v úvodu druhé půle a zase jsme zabředli do marastu. Nedaří se nám dobře rozjetý zápas odmakat, postupně vadne náš výkon a přidávají se špatná řešení v defenzivě i ofenzivě. Je to běh na dlouhou trať, ale dnes jsme měli zápas zvládnout. Musíme si přestat dělat na hřišti co chceme a podřídit se více týmu.