MSK Břeclav
FC Slovan Havlíčkův Brod
1:8
(0:2)

Branky: 57. Souchop - 30. Novák, 38. Synecký, 50. Novák, 54. Peca, 79. Synecký, 81. Synecký, 86. Šilhart, 88. Jiránek. Žluté karty: Coufal - Valíček. Červené karty: bez karet. Rozhodčí: Hrubý - Novosák, Veverka. Diváci: 30.

Sestava MSK Břeclav: Ludvík - Mutina, Zrůna (65' Radakovič), Kolařík, Ciprys - Nešpor, Hanák, Souchop (80' Netopil D.), Štěpanovský - Coufal, Netopil S. (56' Kováčik)

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Kolář Daniel - Valíček Adam (86' Málek David), Chlád Miroslav, Bouma Lukáš, Peca Jakub - Časta Ondřej (67' Jiránek Petr), Dočkal Lukáš - Kubát Pavel (82' Blažej Roman), Synecký Jan, Novák Vojtěch - Šilhart Marek (86' Ešner Pavel)

Středeční vložené kolo se odehrálo za horkého letního počasí a vysoké tempo nemělo. Domácí oslabená sestava vzdorovala první poločas a ve druhém již hostující tým přidal branky, zlepšil kombinaci.

V první půli utkání se brodští dorostenci snažili hru ovládnout, ale scházela jim přesnost v kombinaci, moment překvapení a také dostatečný pohyb. Ke dvěma změnám skóre nakonec došlo. To se do úniku dostal Vojta Novák a zakončil přesně a po rohu Marka Šilharta zvyšoval hlavou Jan Synecký.
Ve druhé části hry se opticky hra hostí zlepšila a narůstalo i skóre. Velmi agilní byl hlavně Jan Synecký (na snímku), aktivně se pohyboval a rozdával míče spoluhráčům nebo sám úspěšně zakončoval. Za stavu 0:4 zaznamenali čestný úspěch po zdařilém kontru také domácí.
Zrodila se tak vysoká a zasloužená výhra hostujícího mužstva.

Ohlasy k utkání

Trenér Josef Soural (Havl. Brod):
Vysoké skóre opět předčilo náš výkon. Podobné problémy jako v minulém utkání nás provázely i v tom dnešním. Aktivnější pohyb ještě lze trochu omluvit vzhledem k počasí, ale přesnost a nápaditost kombinace nikoliv. S tím nejsme pořád s kolegou spokojeni. Chci pochválit Honzu Syneckého za aktivitu a chuť s jakou k utkání přistoupil. Byl téměř u všeho. A výkon korunoval hattrickem.