MSDD sk. D
FC Kyjov 1919
0:7
(0:4)

Branky: 9. Synecký, 33. Novák, 56. Novák, 41. Šilhart, 45. Šilhart, 64. Peca, 75. Časta. Žluté karty: Káňa, Plachý - Peca, Synecký, Šilhart. Červené karty: bez karet. Rozhodčí: Vejtasa - Vrbka, Babíček. Diváci: 30.

Sestava FC Kyjov 1919: Kopecký - Reiter, Káňa, Krist, Svoboda (66' Riedl) - Procházka (45' Kohút), Konvička, Rotrekl (10' Prygl), Plachý - Loprais, Dvořák

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Kolář Daniel (72' Šejstal Šimon) - Valíček Adam (59' Blažej Roman), Chlád Miroslav, Bouma Lukáš, Peca Jakub - Časta Ondřej, Dočkal Lukáš - Kubát Pavel (80' Málek David), Synecký Jan, Novák Vojtěch (80' Ešner Pavel) - Šilhart Marek

Brodští dorostenci ke svému třetímu utkání sezóny cestovali do vzdáleného Kyjova. Do zápasu vstoupili dobře a hned v 9 minutě se ujali zásluhou Jana Syneckého vedení, 1:0. Do poločasu hosté přidali do branky domácích ještě další tři góly a zápas v poklidném tempu za letního slunného počasí dohráli. Ve druhé části utkání přidali na konto vstřelených branek ještě další tři zápisy.

Trenér Josef Soural (Havl. Brod):
Chtěli jsme po domácí prohře bodovat. To se nám sice povedlo, ale při veškeré úctě k soupeři, jsme to měli poměrně zjednodušené. I přes výsledek utkání musím být velmi kritický k našemu projevu. Mohli, a chtěli, jsme si spoustu věcí z tréninku ověřit v praxi, ale moc se nám to nedařilo. Měli jsme překvapivě problém nejvíce v práci s míčem. Myslím, že nám dělá problém neustálý přesun z umělé trávy na přírodní a opačně. Jinak jsem samozřejmě spokojený se ziskem tří bodů.