Juniorka
TJ Sokol Mírovka
4:2
(2:1)

Branky: Žáček 2, Král, Šilhart - Rásl, Dvořák (pen.). Žluté karty: Král, Pátl, Pazderka, Látera - Rásl, Martínek, Lacina, Semrád. Červené karty: bez karet. Rozhodčí: . Diváci: 120.

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Adamec, Báča, Pártl, Janovský, Pazderka, Král, (59. Žáček) Chalupa, (72. Peca), Šilhart (46. Kubát), Henek, (78. Nápravník), Látera(82. Jirák), Nedvěd

Na Losích se hrálo pravé derby. Naši hráči hráli důrazně a to moc hostům nehrálo do not. Hosté působili zkušenějším dojmem, ale náš mladý tým se svou bojovností a kombinační hrou hostům zcela vyrovnal. Do 28. minuty jsme dali dvě branky po chybách v obraně hostů. Po naší druhé brance hosté přidali na důrazu před Adamcem a zaslouženě vstřelili branku po rohovém kopu. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1

Do druhé půle jsme nevstoupili dobře. Hosté po sporné penaltě vyrovnali 52. minutě na 2:2. I po tomto vyrovnání se Na Losích hrál pohledný důrazný zápas. Naše hra se oživila střídáním mladých hráčů. Po dobrých kombinacích jsme mezi 70. až 82. minutou rozhodli zápas, když jsme zásluhou střídajícího Žáčka vstřelili dvě branky.