Juniorka
Sportovní klub Kostelec
1:2
(1:2)

Branky: 7. Zadražil - 34. Tuhý, 44. Nedvěd. Žluté karty: nikdo. Červené karty: bez karet. Rozhodčí: . Diváci: 60.

Sobotní venkovní zápas jsme nezačali šťastně. V 7´po ztrátě na levé straně šli domácí do brejku, ostrá přihrávka do rozhozené obrany prolétla přes malé vápno a nabíhající Zadražil měl snadnou práci. Ještě chvíli nám trvalo něž jsme se oklepali, ale zhruba od 15 minuty jsme už byli pro domácí branku nebezpeční. První velkou šanci jsme neproměnili, když Tuhý ve vápně přestřelil ležícího gólmana i s brankou. Ve 34´ si spravil chuť, když z levé strany mířil přesně křižnou střelou na zadní tyč. 1:1. Těsně před poločasem se z nevinné akce z pravé strany dostal s míčem za obránce Nedvěd a přízemní střelou na zadní tyčku překvapil domácího brankáře. Poločas 1:2.

Druhé dějství přineslo několik šancí na obou stranách, ovšem bez gólové radosti. V 83´ se vyznamenal brodský brankář Kandr, když zázračně zlikvidoval dorážku domácích z bezprostřední blízkosti své branky. Po té jsme do konce utkání odolávali domácím útokům, které však řešili dlouhými a většinou nepřesnými nákopy. Dnes jsme utkání odjezdili do poslední minuty, zejména záložní řada v čele s neúnavným Polívkoutoho měla po zápase dost. Ale 3 body jsou sladkou odměnou.