Generálku na první jarní kolo jsme odehráli v Boskovicích. S domacími jsme na přírodní trávě odehráli vyrovnané utkání, které ovšem vyznělo vítězně pro Boskovice.
0. kolo | 11. 3. 2023 | Boskovice
"A" Zimní Příprava 2023
FC Boskovice
FC Slovan Havlíčkův Brod
2:1
(2:0)

Branka: 63´ Víšek

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>Mazánek - Cakl, Dočkal, Vrzal, Pavlík M. - Dejl, Pavlík J.(60´ Novák V.) - Novák A.(77´ Sikora), Pabousek, Coufal - Fikar (46´ Víšek)</p>

Komentář

V prvním poločase jsme se soupeři nevyrovnali v nasazení, pohybu a agresivitě. Na přírodní trávě jsme působili utahanějším dojmem a domácí jsme pustili do dvoubrankového vedení po dvou standardních situacích v poslední pětiminutovce prvního poločasu.

Do druhého poločasu jsme vstoupili výrazně aktivněji a s velkou chutí. Celkem brzy se nám podařilo vstřelit kontaktní branku a vytvářet si další brankové příležitosti. Soupeře jsme nepustili za druhý poločas k jediné střele na branku, ale na zvrácení výsledku to již nestačilo.


Ohlasy k utkání

Trenér Jindřich Adamec (FCS):

"Za průběh i výsledek tohoto utkání jsem velice rád. Generálka nám ukázala, jak málo nekoncentrovanosti stačí k tomu, abychom přišli o dobrý výsledek. Myslím, že první poločas je pro nás zdvižený ukazováček před prvním jarním kolem. Ve druhém poločase jsme ukázali druhou tvář, byli jsme lepším, aktivnějším týmem a minimálně vyrovnat jsme si zasloužili. Bohužel fotbal se hraje na dva poločasy a tento přístup by se nám mohl v soutěži vymstít."

Fotogalerie