Lídra krajského přeboru domácí fotbalisté po celkem vyrovnaném souboji porazili 3:1.

ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>Soukal - Pavlík m., Hloušek, Vrzal, Cakl - Pabousek, Pavlas - Sikora, Fikar, Novák A. - Šilhart (Víšek, Bajer, Merunka, Pecen)</p>

prvním poločase se hrál svižný, důrazný fotbal. V 35 minutě fauloval hostující obránce Adama Nováka v pokutovém území a následnou penaltu bezpečně proměnil Jakub Pavlas, 1:0. Hned v úvodu druhé půle hosté srovnali po efektním dlouhém kopu Michala Niederleho z 35 metrů. Z voleje trefil odražený míč přímo do sítě Soukalovi branky, 1:1. Dál se hrál vyrovnaný zápas. Skóre se měnilo u hostí. Vítězství na svoji stranu strhli domácí. Nejprve v 57 minutě po centru Pecna trefil přesně k levé tyči Martin Pavlík, 2:1. A v závěru utkání po rohu Jana Bajera dorazil míč do sítě domácí mladíček Filip Merunka, 3:1.