Střelecky disponovaný Adam Savi rozhodl pěti góly derby
5. kolo | 3. 9. 2022 | Havlíčkův Brod
"A" MSD sk.D 2022/2023
FC Slovan Havlíčkův Brod
FC Vysočina Jihlava
2:6
(1:3)

Branky: 11´vlastní (Pekárek), 53´Cakl - 21´,26´,33´,52´,89´ Savi, 69´ Klouček
Rozhodčí: Rosický - Terber, Soukupová (Piňos)
Diváci: 170
ŽK: 1-0
ČK: 71´ Bajer


Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: L. Konrád - J.Pavlas, J.Peca (89.J.Mach), A.Novák, J.Bajer, J.Pavlík (67.P.Víšek), L.Dočkal, M.Cakl, J.Pabousek (46´M. Sikora), A. Dejl, R. Turek

Sestava FC Vysočina Jihlava: D.Leška (64´ V.Nevěčný) - J.Pekárek, J.Puzrla - M.Lokvenc (77´ J.Šmíd), M.Miška, J.Jiroušek, M.Fila, M.Křehlík, T.Záruba (77´ O.Šerý) - A.Savi, M.Záhradník (58´ M.Klouček)

Komentář

Ohlasy k utkání

Trenér Jindřich Adamec (FCS):

"Utrpěli jsme doma debakl. Ale musím připomenout, že nás obrovsky trápí koncovka. Kdybychom ji měli lepší diváci by asi viděli více než deset branek. Soupeř byl hodně produktivní "

Trenér Kamil Průša (FCV):

"Do zápasu jsme nevstoupili dobře a v 11. minutě prohrávali po vlastním gólu. Oceňuji, že jsme se vzchopili a do půle skóre otočili, když se nám podařily tři akce na jejichž koncích byl vždy Adam Savi. Druhá půle byla herně a vlastně i gólově stejná. Domácí se snažili hrát, ale branky jsme dávali hlavně my. Dnes musím vyzvednout výkon pětigólového Saviho. To se nestává každý den. Dále chci pochválit výkony mladších dorostenců Puzrly, Nevěčného a Šerého, kteří to dnes zkrátka zvládli. Díky naší rychlé a přímočaré hře si tak připisujeme další tři body"