Moravskoslezská divize
TJ Start Brno
1:6
(0:3)

Branky: Darkeh - Musil 3, Chyla, Kryštof, Cupák. Žluté karty: Darkeh. Červené karty: bez karet. Rozhodčí: Novák - Mrázek, Dorotík. Diváci: 150.

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Kubát – Pazderka (64. Karlík T.), Svoboda, Kouya-Kouya (58. Hloušek), Cakl – Štědrý, Peřina L., Pabousek, Fikar – Němec (76. Henek D.), Darkeh

Hosté byli od první minuty aktivnější, měli častěji míč na kopačkách a hra se odvíjela převážně na polovině domácích. Svojí převahu zúročili hosté ve 24. minutě, kdy Musil otevřel skóre. Poté se dostali do hry i domácí hráči, velkou šanci neproměnil Peřina. Vzápětí se ujal hlavní role bývalý prvoligový hráč Švancara a po jeho přihrávkách Musil uzavřel hattrick. V poslední minutě prvního poločasu běžel Darkeh sám na brankáře hostů, ale svůj nájezd v gól neproměnil.

Hned na začátku druhého poločasu zvýšili hosté na 4:0. Po této brance se hra vyrovnala, domácí měli náznaky šancí, ale až v 66. minutě vstřelil branku domácích Darkeh. Domácí hráči se snažili upravit výsledek, ale naopak z rychlých protiútoků inkasovali další dvě branky, když nejdříve přehodil Krištof vyběhnuvšího brankáře Kubáta a o šest minut později fauloval cakl v pokutovém území a Cupák uzavřel z penalty skóre utkání.

Trenér Jiří Pabousek (Havl. Brod):
Zaslouženě jsme prohráli s kvalitním soupeřem se zkušenými fotbalisty. Ale kdyby naši hráči podali výkon jako ve Velké Bíteši, tak by to soupeř z Brna neměl tak jednoduché.