V kombinované sestavě odehráli hráči Slovanu první přípravné utkání proti divizní Čáslavi
0. kolo | 17. 7. 2022 | Malešov
"A" Příprava 2021/2022
FK Čáslav
FC Slovan Havlíčkův Brod
1:0
(1:0)

Branka: 31´ Tůma

Sestava FK Čáslav: Vyhnánek (46. Barták) – Kurka, Hajník (46. Špičák), Mráz, Dastych – Chábera (67. Slavík), Schovanec (67. Čuchal), Bašek, Vávra (46. Konyvka) – Hejný (46. Dudla), Tůma (67. Vocel)

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Konrád (46´ Kolář) - Novák V., Dočkal, Dejl, Peca - Cakl, Pavlas, Trinh, Novák A. - Bouma, Šilhart (Chalupa, Pavlík J., Kubát)

Ohlasy k utkání

Trenér Aleš Rokos (FCS):

V okleštěné sestavě jsme vyzkoušeli zbytek týmu a ten nezklamal. Hráli jsme vyrovnané utkání. Trefili tyčku, zmařili jsme několik šancí, ale soupeř si své příležitosti také vytvořil. Jednu, bohužel pro nás, proměnil."


Trenér Jakub Svoboda (Čáslav):

„Ke spokojenosti mám po utkání s Havlíčkovým Brodem hodně daleko. Těšit nás snad může jen nula na kontě obdržených branek, vítězství a také fakt, že se do hry vrátili marodi a nikdo se nezranil. V prvním poločase jsme byli horším týmem. Nedokázali jsme se postupným útokem dostat na polovinu soupeře, míč nás neposlouchal, byli jsme bez pohybu, často jsme faulovali. Takto se prezentovat opravdu nechceme.

„Ve druhém poločase jsme předvedli o trošičku lepší výkon. Proti prvním dvěma zápasům to byl ale slabý odvar. Roli může sehrát únava. Kluci mají za sebou třetí zápas v deseti dnech. I tak si ale myslím, že jsme si měli se zápasem poradit daleko lépe. Být aktivnějším týmem v držení míče, působit organizovaněji. Nejsem moc spokojen,“