Zápas jak na houpačce nakonec skončil vítězstvím mladých slovanistů
30. kolo | 11. 6. 2022 | Třebíč
SpSM U12
SK Fotbalová škola Třebíč
FC Slovan Havlíčkův Brod
9:10

Branky: 3x Valeš, 2x Fila, 2x Březina, Cvach, Smetáček, V.Nevole - 3x Jančok, 3x Lapeš, 2x Hadraba, Štraus.
Rozhodčí: Chromý
Diváci: 40
ŽK: 0
ČK: 0


Sestava SK Fotbalová škola Třebíč: Tomáš Bílek, Vojtěch Pokorný, Patrik Jurka, Denis Hotový, Václav Jančok, Martin Lapeš, Jakub Hadraba, Tomáš Štraus, Daniel Růžička, Matyáš Gruszka.

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Lukáš Bárta, Zbyněk Blažek - Filip Choutka, Filip Blažek, Matouš Svoboda, Denis Fikar, Matěj Nevole, Benjamin Koblížek - Denis Fila, Sebastian Koblížek, Šimon Březina, Stanislav Kocourek, Šimon Kozlík, Adam Cvach, Samuel Smetáček, Vojtěch Nevole, Jiří Valeš.

Komentář

undefined

undefined

undefined

Ohlasy k utkání

Trenér Miloslav Kozlík (FCS):

" Napínavý zápas do poslední minuty se šťastným, podle mě ale zaslouženým vítězstvím pro nás. Třebíč sice hrála v mezihře lépe, nám se ale dařilo si vytvářet větší počet šancí. Bohužel jsme zase "dokázali" netrefit i prázdnou branku, nebo nás vychytal skvělý brankář domácích. Přestože jsme stratili vedení 5:2 a do poslední třetiny šli za stavu 8:7 pro domácí, kluci si věřili a třemi góly během 5 minut překlopili skóre ve svůj prospěch. Ačkoliv domácí ještě snížili, vítězství už jsme si sebrat nenechali. Bohužel se hrálo ve vedru na umělé trávě, což kvalitě hry nepomohlo. Kaňkou na vítězství je zranění Daniela Břízy v souběžně hraném zápase U13. Danielovi přejeme brzké uzdravení a návrat na hřiště"