Moravskoslezská divize
TJ Sokol Lanžhot
9:0
(3:0)

Branky: Dovhanyuk 4, Královič 2, Bartoš, Bakoš, Kleiber. Žluté karty: Šenk, Krejčíř - Svoboda, Kubát. Červené karty: bez karet. Rozhodčí: Kostelník - Poláček, Řezníček. Diváci: 280.

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Kubát – Štědrý, Svoboda, Vrzal, Cakl – Henek D., Peřina L., Pabousek (76. Karlík T.), Henek J. (81. Franc), Látera (64. Janovský) - Fikar

Domácí hráči byli hned od začátku utkání aktivnější, hostující hráči nebyli schopni udržet delší dobu míč na svých kopačkách. Ve dvanácté minutě vstřelili domácí první branku, když si na kolmici zahranou mezi obránce hostů naběhl útočník domácích a Kubát byl bez šance. Domácí celek byl i po vstřelené brance lepší, ale v některých pasážích se i hosté začali dostávat do hry. Ale v posledních sedmi minutách prvního poločasu po chybách hostů zvýšili domácí na 3:0.

Bohužel, hned během patnácti minut druhého poločasu přidali hráči Lanžhotu tři branky a od té doby na hřišti dominovali.

Trenér Milan Valachovič (Lanžhot):
Devět branek v hostující síti, penalta, třikrát nastřelená konstrukce a k tomu jeden neuznaný gól. Takový start sezony je pro nás až neuvěřitelný. Havlíčkův Brod nám bohužel nebyl tentokrát důstojným soupeřem, ani jednou pořádně neohrozil našeho gólmana což hovoří za vše.

Trenér Jiří Pabousek (Havl. Brod):
Soupeř, který patří podle mého názoru k favoritům soutěže, nás jednoznačně přehrál. Ale hráči neměli dopustit takový rozdíl ve skóre. Každý hráč si musí sáhnout do svědomí a hlavně začít hledat chyby u sebe.