SpSM U12
FC Vysočina Jihlava
5:12
(0:4)

Branky:46´, 81´, 83´ Březina, 43´ Fila, 89´ Smetáček - 41´, 52´, 57´, 75´, 90´ Kaplan, 64´, 67´, 86´ Pikovský, 16´, 19´ Zelený, 15´ Paštyka, 28´ Gebauer
Rozhodčí: J. Čížek
Diváci: 50
ŽK: 0
ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Zbyněk Blažek (31. Lukáš Bárta) - Matouš Svoboda, Benjamin Koblížek, Filip Blažek, Matěj Nevole, Denis Fila, Matyáš Jelínek, Jiří Valeš, Šimon Březina, Sebastian Koblížek, Adam Cvach, Filip Choutka, Vojtěch Nevole, Samuel Smetáček.

Sestava FC Vysočina Jihlava: Trnovský - Bubík, Dvořák, Bastl, Kružík, Paštyka, Procházka Š. - Musílek, Procházka D. - Novák, Matula, Pikovský, Kaplan, Gebauer, Bláha, Zelený

Trenér Miloslav Kozlík (FCS):

"V úvodní třetině jsme do 15 minuty měli opticky navrch, dařilo se nám držet míč na soupeřově polovině, ale nevyužili jsme vytvořené šance. Buď jsme zakončili zbrkle nebo nepřesně. Soupeř byl naopak nekompromisní v trestání našich chyb, v polovině třetiny vstřelil tři branky v rychlém sledu a tím defacto rozhodl o vítězi. Celkově ale zápas hodnotíme pozitivně, všichni hráči se zapojovali do hry, byli odvážní s míčem ve hře jeden na jednoho. V některých fázích zápasu jsme se dokázali v kombinaci udržet s míčem na soupeřově polovině a vytvářet si střelecké příležitosti. Někdy jsme ale naopak míč zbytečně předržovali a nevyužili lépe postavené spoluhráče. Kdyby zápas skončil 10:12 (nebo 12:10 ;-)), byli bychom spokojenější."

Trenér Jonatan Hána (Vysočina):

"K vidění byl hezký zápas na skvěle připravené travnaté ploše. Potvrdili jsme roli favorita a v derby zvítězili. Padlo několik krásných branek po individuálních akcích. Chtěl bych pochválit soupeře, který chtěl a nebál se hrát fotbal", řekl