Oproti podzimnímu debaklu skočil tentokrát zápas pro slovanisty menším rozdílem
20. kolo | 2. 4. 2022 | Havlíčkův Brod
SpSM U12
FC Slovan Havlíčkův Brod
1. FC Slovácko
2:6
(1:2)

Branky: 26´ S. Koblížek, 55´Březina - 4´,24´,31´,50´ Vagdal, 49´, 62´ Michalčík
Rozhodčí: Zelingr
Diváci: 20
ŽK:0
ČK:0


Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Lukáš Bárta - Matouš Svoboda, Denis Tsys, Benjamin Koblížek Filip Choutka, Matěj Nevole, Šimon Březina, Sebastian Koblížek, Denis Fikar, Vojtěch Nevole, Jiří Valeš, Šimon Kozlík, Denis Fila, Stanislav Kocourek

Sestava 1. FC Slovácko: Tobias Pernica, Adam Plevák, Ajan Aslani, Ivan Zlatý, Vojtěch Závodný, Adam Gerych, Filip Jiří Hrbáč, Tobiáš Michalčík, Štěpán Vagdal, Šimon Vrána, David Ruman, Lukáš Vaculík, Patrik Vaněk.

Ohlasy k utkání

Trenér Miloslav Kozlík (FCS):

"Těší nás, jak se kluci s lídrem soutěže poměřili. Byli jsme odvážní a často i úspěšní v situacích 1 v 1 po celém hřišti a chvílemi se nám dařilo přitlačit soupeře na jeho polovině. Jakmile jsme však nebyli do presinku zapojení všichni, hráči Slovácka toho využili a chodili do přečíslení. Oproti podzimnímu utkání na Slovácku, kde jsme schytali debakl 25:0, jsme však ušli kus cesty a kdybychom byli klidnější při zakončení, mohlo být skóre i příznivější. Hosté však vyhráli zaslouženě, předčili nás v dynamice pohybu, týmové součinnosti a také produktivitě. Přesto patří všem hráčům i brankáři pochvala. "