Střelecké kopačky obul Daniel Fikar, autor hatricku a Moravany odjely s šestkou
6:1
(4:0)

Branky: 1´,5´,10´ Fikar, 21´ Dočkal, 59´ Turek (PK), 77´ Málek - 60´

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Kolář - Dočkal, Dejl, Turek, Peca - Hloušek, Pabousek - Cakl, Fikar, Bajer - Karlík (Bouma, Chalupa, Pavlík, Málek)

Úvod utkání patřil Slovanu. Konkrétně Daniel Fikar byl ústřední postavou první desetiminutovky. Hned v první minutě zakončil gólově hlavou centr Bajera. V 5.minutě ho ve vápně našel Cakl, 2:0. A v 10.minutě dovršil hattrick po samostatné akci středem hřiště, 3:0. Čtvrtou branku mohl přidat ve 21.minutě Karlík, ale centr Cakla se mu nepodařilo usměrnit do branky. Naštěstí pro Slovan celou akci dokončil Dočkal, 4:0.

Druhou půli střelecky odstartoval kapitán Turek, jenž proměnil pokutový kop a zvýšil na 5:0. Krátce na to si slabší chvilku vybral brankář Kolář a hosté vsítil čestný úspěch, 5:1. Konečnou podobu skóre stanovil Málek, který uklidil Bajerův přesný pas, 6:1.

Střelecky se dařilo Fikarovi a přihrávky servírovala hlavně agilní dvojice Cakl, Bajer.

Trenér Jindřich Adamec: (FCS):

"Po celé utkání jsme byli lepším týmem,vytvořili jsme si opět dostatek šanci.Mrzi mě lacino inkasována branka...."