13. kolo | 24. 10. 2021 | Žďár nad Sázavou

ŽK: 0
ČK: 0

Sestava FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou: Pešek — Dvořák, Svoboda, Čížek, Sedlák (67. Tichý), Chmelíček, Veverka (49. Krahula), Promberger, Pipek (49. Mráček), Boháček (67. Kučka), Zych

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Fišer - Vomela, Dostál, Klofáč, Minařík, Chlubný (67. Čížek), Mareš, Pecen, Řezníček, Pešek (73. Pipa), Bříza

V zápase jsme si vytvořili obrovské množství šancí. Do druhého poločasu jsme měli jít minimálně za stavu 0:3, ale bohužel naše zakončení je tragické. Začátek druhého poločasu probíhal stejně, jako ten první. Domácí jsme přehra, ale výsledek se bohužel neměnil. Žďáru poté pomohli střídající hráči, začali více držet míč, mít i více šancí a jednu z nich dokázali i proměnit. V posledních minutách jsme si po několika závarech vytvořili dobré šance, ale vyrovnat se nám již nepodařilo.