"A" - Přípravná utkání
FK Pelhřimov
4:2
(2:1)

Branky HBR: Kučera, Žila, Novák, Němec. Žluté karty: bez karet. Červené karty: bez karet. Rozhodčí: Niederle. Diváci: 80.

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Kubát (46. Zelenka) - Štědrý (60. Novák), Turek, Dočkal (46. Hloušek), Peca (60. Karlík T.) - J. Henek (46. D. Henek), Peřina (46. Pabousek) - Cakl, Kučera (60. Časta), Fikar (60. Karlík P.) - Žila (60. Němec)

Poslední a nejkvalitnější utkání přípravy sehráli brodští fotbalisté na umělé trávě na domácí půdě. Střetli se s vedoucím týmem KP Vysočina a hrálo se rychlé, důrazné utkání. Hlavně v první půli. Domácí šli do vedení 2:0, ale chybnou rozehrávkou dovolili hostům snížit na 2:1. Začátek druhé půle patřil pelhřimovským. Nakonec skóre zaslouženě srovnali a ještě nedali penaltu. Poslední slovo měli nakonec domácí a dvěma brankami strhli vítězství na svoji stranu.

Trenér Josef Soural (Havl. Brod):
Přes nepřízeň počasí jsem velice rád, že jsme se rychle domluvili na změně hřiště a zápas nakonec odehráli na umělce. Pro nás to byl v podstatě vrchol této části přípravy a myslím si, že i herní úroveň gradovala v tomto utkání. Byl jsem spokojený se stoupajícím trendem hry. Už jsme byli rychlejší a pokročili jsme o kousek i v organizaci hry. Z tohoto pohledu jsem spokojený a zápas plně splnil to co jsme čekali. Pelhřimov nás prověřil. Čeká nás spousta práce, ale posouváme se.