Rozhodčí: Julínek - Marek, Švehla (Bábíček)
ŽK: 1:1
ČK: Traore (84´)

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>Konrád - Novák (63. Peca), Dejl, Turek, Cakl (74. Šilhart) - Kučera, Trinh - Bajer, Fikar (87. Karlík), Coufal (87. Dočkal) - Bouma (74. Žila)</p>

Sestava SFC Stará Říše: <p>Jícha, Cejpek (78. Kříž), Chramosta, Dano Gouamene Sosthene, Heide (66. Gall), Svoboda, Kvych, Švarc (55. Vondrák), Pokorný, Traore, Nechvátal</p>

V krajském derby byla v první půli k vidění vyrovnaná podívaná. Do vedení mohli jít fotbalisté Staré Říše, jenže Traore svůj sólový únik zakončil pouze střelou do břevna. Hráči domácího Slovanu působili poměrně rozpačitým dojmem a vůbec nepřipomínali mančaft, který před týdnem dokázal zdolat lídra soutěže. Do druhé půle ovšem nastoupili domácí borci mnohem aktivněji a už po třech minutách byli za svoji snahu odměněni. Coufal si v krkolomné pozici posunul balon kolem gólmana hostů a otevřel skóre zápasu – 1:0. Krátce po hodině hry přišla druhá gólová situace zápasu. Centr, mířící na Boumu, si do vlastní branky ukázkovou šajtlí srazil Pokorný – 2:0. Ve zbývajícím čase už si hráči Havlíčkova Brodu náskok v pohodě pohlídali a s podzimem se tak rozloučili vítězně.

Trenér Josef Soural (FCS):

"K potřebné výhře jsme se v podstatě protrápili. Týmový výkon byl průměrný, ale body jsme získali. Pro nás to byl po importu ze Zbrojovky hlavní cíl, potvrdil výhru a zakončit podzim pozitivně. Teď si vše vyhodnotíme a věřím, že do jara půjdeme ještě připravenější."