Domácí remízu s Velkou Bíteší si tentokrát připsali hráči brodského Slovanu. Branku se jim totiž nepodařilo vstřelit.
6. kolo | 4. 9. 2021 | Havlíčkův Brod
Moravskoslezská divize
FC Slovan Havlíčkův Brod
FC PBS Velká Bíteš
0:0
(0:0)

Branky:
Rozhodčí: Gasnárek - Mayer, Švehla (Kundelius)
Diváci: 200
ŽK: 3-3
ČK:

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Soukal - Novák (71. Coufal), Dejl, Turek, Cakl - Trinh, Pavlík (75. Hloušek) - Bajer (75. Peca), Kučera, Fikar (86. Dočkal) - Žila

Sestava FC PBS Velká Bíteš: Pelán - Bartoš, Šperka, Daněk, Merdita, Sznapka (72. Novotný) , Krula (72. Macek) , Moučka (78. Loup Patrik)), Dufek (86. Mrňa), Loup Pavel, Škuta (78. Šimončič)

Komentář

Utkání se odehrálo převážně mezi šestnáctkami. Sice si obě mužstva vytvořila několik šancí, ale buď nebyly tak vyložené a nebo si střelci neseřídili správně mířidla. A když už míč dvakrát skončil v hostující brance radost domácích překazil svým hvizdem hlavní rozhodčí. Domácí hráli zdlouhavě, pomalu a místy i nepřesně. Hosté hráli ze zajištěné obrany a snažili se zlobit brejkovými situacemi. Ve druhém poločase se u domácích tempo trochu zvýšilo, ale ke vstřelení branky to bohužel nevedlo.

Ohlasy k utkání

Trenér Josef Soural (FCS):

"Ztratili jsme doma body, ale upřímně remíza je zasloužená. Zápas mohl skončit opravdu různým výsledkem. I soupeř měl svoje šance. Gól, který jsme dali hlavou (Žila) si myslím, že byl regulérní. Bohužel rozhodčí byl jiného názoru. Nehráli jsme moc rychle a hra byla utahaná. Soupeř byl v defenzivě velmi kvalitní. "


Trenér Marek Zúbek (FCVB):

"Myslím, že bod ze hřiště tohoto soupeře má svou cenu, i když ve mně hlodá pocit, že jsme toto utkání za určitých okolností mohli zvládnout ještě lépe. Celkově jsem rád, že se nám do kádru po zdravotních potížích postupně vracejí rekonvalescenti a věřím, že nás jako tým už nic zlého nečeká. "