10. kolo | 11. 12. 2020 |
Moravskoslezská divize
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Hodonín
1:4
(0:1)

Branky: 60. Bajer – 34. Dressler (pen), 53. Kosorin, 62. Sasín, 87. Švantner. Žluté karty: Štědrý, Dejl – Sasín. Červené karty: bez karet. Rozhodčí: Malimánek – Urbánek, Kondráf (Rabušic). Diváci: 180.

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Soukal – Štědrý, Turek, Dejl (88. Peca), Malimánek – Kučera, Henek (54. Pabousek) – Bajer, Fikar (88. Časta), Šilhart (68.Novák) – Žila (81. P. Karlík)

Sestava FK Hodonín: Petráš – Dressler, Petrák, Michna, Sasín – Švantner, Pospíšil (90. Michál), Raisigl (88. Konečný) Bohun – Dunda, Kosorin

Komentář

Po cenném a naprosto zaslouženém vítězství ve Žďáře jsme na svém hřišti přivítali aktuálně druhý tým soutěže Hodonín. Utkání se již od začátku nevyvíjelo podle naších představ. Hostující celek potvrzoval svou kvalitu a hráče Slovanu ve všech činnostech převyšoval. Domácí byli celý první poločas pod velkým tlakem soupeře a bylo jen otázkou času, jak dlouho dokážou vyspělému soupeři odolávat. To se dařilo do 34 minuty, kdy ve vápně trošku nešťastně v pádu zahrál rukou Malimánek a Dressler poslal hosty z pokutového kopu do vedení. To i díky dobrému výkonu Soukala v domácí brance vydrželo do přestávky.

Ve druhém poločase se obrázek hry příliš nezměnil, Domácí působili na hřišti odevzdaným dojmem a hosté na hřišti kralovali. Druhou branku hostí přidal hned v 54 minutě Kosorin. V 60 minutě vykřesal po ojedinělé akci domácích jiskřičku naděje hlavou Bajer, ale tu hned po dvou minutách uhasil po špatné rozehrávce Fikara a nedůrazu v našem vápně Sasín a utkání se po této branci už pouze dohrávalo. Konečnou podobu výsledku dal ještě v 87. minutě hostující Švantner a hosté si tak odvezli zasloužené 3 body.