Branky: 43. a 86. Sabler, 67. Královič - 64. Žila, 90. Karlík T.

Žluté karty: 37. Bartoš, 61. Kleiber, 92. Královič - 37. Kučera, 61. Fikar, 68. Kubát.

Červené karty: 68. Kleiber + 68. Kovář (as.trenéra).

Rozhodčí: Soukal – Marinč, Gasnárek.

Diváci: 350.

Sestava TJ Sokol Lanžhot: Klimeš - Krejčíř, Otrísal, Mikúšek, Ciprys - Hílek, Bartoš - Kleiber, Bartal (90.+3. Pidruchnyi), Polách (61. Královič) - Sabler (86. Včelka)

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Kubát - Štědrý (83. Karlík), Dočkal, Turek, Malimánek - Henek (74. Časta), Kučera, Fikar, Pabousek (64. Šilhart) - Bajer (86. Peca), Žila

První branka padla až v závěru poločasu. Domácí roh se nepodařilo odvrátit O. Štědrému a dorážející Sabler se nemýlil, 1:0. Vyrovnání se hosté dočkali po hodině hry. Centr Malimánka usměrnil do sítě hlavou kanonýr Žila, 1:1. Za pět minut si vzali domácí vedení na svou stranu. Nedůslednost středu obrany potrestal střídající Královič, 2:1. Ve snaze o vyrovnání "vytloukl" Šilhart po rohu jen bránící bloky a domácí následný kontr zvládli skvěle, Sabler 3:1. Poslední slovo měl Tomáš Karlík, když dorazil odražený míč po rohu Kučery, 3:2.

Trenér Josef Soural (Havl. Brod):
Připravovali jsme se na náročné utkání. A vše se vyplnilo. Domácí byli dominantní na míči. Hráli kombinačně s rychlými náběhy za obranu, byli důrazní, siloví. Sice jsme vstřelili dvě branky, ale na bodový zisk to nebylo. Udělali jsme několik chyb a za ty nás domácí potrestali. Měli celkově převahu. My jsme byli ve hře prvních 15-20 minut a pak trochu po vyloučení domácích. Hráli jsme spíš pozorně a na rychlé kontry. Ty jsme nedokázali dobře vyřešit, a tak jsme vlastně oba góly dali po rohových kopech. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě.