Páteční předehrávka nám štěstí nepřinesla. Po dvou brankách domácích, ze druhé půle, si domů odvážíme prohru 0:2. Aby toho nebylo málo, tak se v utkání vážně zranil Radek Matulka a pravděpodobně na delší dobu si od zápasů odpočine i Tomáš Udržal, který obdržel za svůj "zkrat" červenou kartu.

ČK: 0-1

Sestava SFK Vrchovina: Šmída - Bača, Hekerle, Švanda, Svoboda - Pulkrábek (65´Boušek), Šteffl - Jícha (90´Hendrich), Sytař (81´Dvořák), Partl - Duba

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Soukal - Cakl, Pavlík M., Hloušek, Peca, Udržal, Pavlík J., Trinh, Matulka (54´Vopršal), Válek (88´Sikora), Novák (64´Bárta)

Od prvních minut se na trávníku odehrávalo velmi slušné divizní představení v zajímavé fotbalové atmosféře. Byl to boj o každý kousek hřiště. S každou odehranou minutou bylo jasné, že utkání rozhodne první gól. Bohužel pro nás jsme klíčové šance v podobě samostatného nájezdu Matulky a zakončení Udržala ke vstřelení vedoucí branky nedotáhli. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Ve druhé půlce nám hodně ublížilo zranění velmi dobře hrajícího Radka Matulky, který po jednom ze soubojů putoval na vyšetření přímo do nemocnice. V tu chvíli dostal náš zdravotně zdecimovaný kádr další ránu. Domácím se v 64. minutě podařilo, po rychlém brejku, vstřelit ten první kýžený gól utkání. Snažili jsme s tímto výsledkem něco udělat, ale přibrzdila nás nedisciplinovanost Tomáše Udržala, který v 78. minutě obdržel červenou kartu. Přesto jsme vrhli všechny zbývající síly ke vstřelení vyrovnávajícího gólu. Naši hru vabank, potrestali domácí v poslední minutě utkání, když rozhodli druhou brankou o konečném výsledku utkání 2:0.