Utkání se po celých 90 minut neslo v dobývání branky soupeře a spoustou promarněných šancí. Až v závěru utkání jsme třemi brankami rozhodli o svém vítězství.

ČK: 0-0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Koten - Bříza (46´Hrabaň), Pešek, Svoboda (46´Svoboda), Marek, Merunka, Mareš, Chlubný (74´Hitzger), Klofáč, Vatter (46´Stránský), Palán (46´Krajíček)

Komentář trenéra FCS U17, Jaromíra Kubáta:

"Do utkaní jsme vstoupili dobře, ale nepodařilo se nám skórovat. Poté jsme trochu upadli a soupeř se ro nás stal nebezpečným z dlouhých nákopů a našich chyb. Měli jsme po poločase vést 3:0 a byl by klid. Bohužel jsme neproměňovali ani ty nejvyloženější šance. Do druhého poločasu jsme udělali 4 změny a než si to vše sedlo, tak byla hra dost neurovnaná. Pak jsme ovšem začali být opět nebezpeční a vytvořily si dost šancí na vstřelení vedoucího gólu. Bohužel bez úspěchu. Až ke konci utkání nás vysvobodila penalta po odvážném průniku Jonáše Marka. Po vstřeleném gólu jsme již utkaní zvládli a přidali další tři branky. Celkově bych řekl, že se nám v utkaní objevovali dobré akce a kluky, bych rád pochválil za nasazení, aktivitu, disciplínu a zejme chuť dotáhnout utkaní do vítězného konce," obsáhle vyhodnotil odehrané utkání trenér Kubát