Po divokém prvním poločase, ve kterém padlo šest branek, jsme o svém vítězství 4:3 rozhodli ve druhé půli jedinou trefou Paláta.
6. kolo | 7. 9. 2024 | Vícenice
U19 sezóna 2024/2025
SK Fotbalová škola Třebíč
3:4
(3:3)

Branky: 4´ Šín, 34´ a 45´Corréa - 6´ Veselský, 39´ Vomela, 41´ Běhounek, 70´ Palát
Rozhodčí: Jahoida - Křen, Kolařík
Diváci: 40
ŽK: 2-5
ČK: 0-0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Stojan - Edrdene, Veselský (46´Kubát), Pospíšil, Fikejz, Minařík (82´Otoupalík), Palát, Soukup, Šilhart, Vomela, Běhounek

Na zápas proti Třebíči jsme se připravovali celý týden Věděli jsme, že je to pro nás důležitý zápas, který jsme potřebovali zvládnout hlavně za tři body. Do zápasu jsme vstoupili velmi laxně a ve třetí minutě jsme už prohrávali. Naštěstí jsme se probudili a hned v 5. minutě byla penalta na Běhounka, kterou si vzal na starost kapitán Veselský a srovnal na 1:1. Zápas se hrál nahoru dolu, byla tam spousta individuálních chyb a hlavně v nedostupování hráčů. Z toho pramenili chyby, které vedli k opětovnému vedení soupeře. Hned na to jsme po standardní situaci vyrovnali a hned vzápětí jsme šli do vedení, po krásné individuální akci Běhounka. Na konci prvního poločasu Třebíč srovnala, kde domácí hráč "nachytal" našeho gólmana střelou z dálky.

Druhá půle byla spíše v naší režii, kde jsme se dostali do vedení po rohovém kopu, kdy se prosadil Palát. I nadále jsme si vypracovávali pěkné šance, ale gól už jsme nepřidali.