První utkání v nové sezóně vyšlo juniorce na jedničku. I když po pěti minutách prohrával 0:1, tak v utkání dominovala a dokráčela si pro jednoznačné vítězství 5:1.

ČK:0-0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Konrád – Pecen, Sikora (72´Novák), Šenk, Gruber (46´Bárta), Chalupa, Trinh, Málek, Šilhart, Pokorný (55´Kubát)

Do prvního mistrovského utkání jsme vstoupili s očekáváním kvality naší letní přípravy. Hned od zahajovacího hvizdu jsme soupeře sevřeli a během prvních 3 minut jsme měli 2 gólové šance, bohužel neproměněné. Hned vzápětí jsme vlastní hrubou chybou vybídli soupeře ke skórování a ten šancí nepohrdl. Inkasovaná branka naší aktivitu lehce zmrazila, ale postupně jsme se dostávali do tempa z úvodu zápasu. Po 30 minutách jsme se dočkali trochu šťastné, přesto důležité vyrovnávací branky z kopačky Šilharta. Stejný hráč zaslouženě otočil skóre v náš prospěch v nastavení prvního poločasu.

Po přestávce jsme si už 3 body vzít nenechali a pohlednou kombinační hrou dokráčeli brankami Chalupy, Málka a Nováka k zaslouženému vítězství 5:1.