Lanžhot k utkání přijel ve velmi omlazené sestavě, která se snažila prezentovat fotbalovým dojmem. Konečná remíze 1:1 je spravedlivým vyústěním průběhu utkání.

ČK: 0-0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Soukal - Cakl, Dočkal, Hloušek, Peca, Pavlík, Trinh, Panský (72´Dejl), Matulka (84´Novák), Udržal (88´Málek), Vopršal (72´Válek)

Těšili jsme se na konfrontaci s kvalitním týmem naší soutěže a to se od prvních minut potvrzovalo.

Soupeř byl dobrý na míči, ale ani my jsme nezůstávali pozadu. Pracovali jsme kompaktně a když jsme vyrukovali s vysokým presinkem, tak jsme Lanžhot donutili k chybám. Soupeř, ale otevřel skóre první. Ve 36. minutě přetažená standardní situace a na zadní tyči měl soupeř dostatek času k dvojímu zakončení a ujal se vedení. Nám se podařilo o šest minut později vyrovnat. Také po standardní situaci zahrávané kolem poloviny hřiště, si na odražený míč naběhl Tomáš Udržal a pěknou střelou z poza šestnáctky vyrovnal.

Do druhé části jsme šli s tím, že i takto kvalitního soupeře, dnes máme na to porazit. Vytvořili jsme si dostatek náznaků příležitostí a přečíslení, ale bohužel žádnou akci jsme nedotáhli ke vstřelení branky.