Velmi důležité tři body z Tasovic si odvážíme za vítězství 2:1. O tento výsledek jsme se ovšem, zejména kvůli neproměněným šancím, museli obávat až do samého závěru utkání.

ČK: 0-1

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Soukal - Cakl, Sikora (74´Udržal), Hloušek, Peca, Pavlík, Trinh (88´Vrzal), Panský, Matulka (90´Novák), Válek (88´Málek), Vopršal

Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání. Domácí tým se přes jejich slušný začátek soutěže, poslední utkání výsledkově trápí a budou se chtít v domácím bouřlivém prostředí vrátit na vítěznou vlnu. To se potvrdilo ve 26. minutě, kdy domácí kanonýr Lapeš otevřel skóre. My jsme ale pokračovali v aktivní hře, vytvářeli jsme si šance, velký počet rohových kopů a i střeleckých zakončení. Brankově jsme převahu vyjádřili až těsně před odchodem do kabin, když si na centr Vopršala naběhl Pánský a srovnal skóre.

Do druhé části jsme chtěli ještě přidat na aktivitě, protože jsme vypadali ke konci první půle lépe kondičně a chtěli jsme toho využít. Začali jsme si vytvářet zase velké množství šanci, ale ujala se jen hlavička Vopršala po skvělém centru Peci. Domácí nás v úplném závěru zatlačili po sérii rohů, ale naštěstí naše předešlé neproměněné šance nepotrestali.