Před velmi slabou návštěvou se odehrály dva rozdílné poločasy. V tom prvním dominovali hosté z Kuřimi, naopak v tom druhém jsme byli nebezpečnější my. Nakonec z toho vyústila spravedlivá remíza 2:2
10. kolo | 5. 10. 2024 | Havlíčkův Brod
A tým - sezóna 2024/2025
FC Kuřim
2:2
(0:2)

Branky: 48´ a 56´ Vopršal - 20´ Hloušek (vlastní), 40´ Musil (penalta)
Rozhodčí: Nápravník - Šíma, Švehla
Diváci: 105
ŽK: 2-4
ČK: 0-0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Mazánek - Dejl, Dočkal (53´Cakl), Hloušek, Peca, Pavlík M., Trinh, Panský, Matulka, Válek (78´ Udržal), Vopršal

Utkání se neslo ve znamení dvou rozdílných poločasů, ve kterém v tom prvním byl aktivnější ambiciózní nováček z Kuřimi a po zásluze se dostal do vedení díky vlastní brance a proměněné penaltě. Domácí sice měli také nějaké náznaky ke snížení, ale buď hráči volili špatné řešení nebo nebyli dostatečně důrazní v zakončení.

Ve druhé půli se karty obrátily a po dvou rychlých gólech Vopršala přišlo zasloužené vyrovnání. I přes snahu obou celků zvrátit vývoj ve svůj prospěch už se žádná z dalších šancí neujala a tak se oba týmy rozešly za nerozhodného stavu s jedním bodem.