Důležitý zápas, s neoblíbeným soupeřem ze Speřic, jsme zvládli. V utkání jsme dominovali a dokráčeli si pro vítězství 3:0.

ČK: 0-0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Soukal - Pavlík M. (90´Šenk), Peca, Dejl (79´Sikora), Trinh, Hloušek, Válek (86´Pokorný), Vopršal (86´Málek)

Soupeři se vrátili do sestavy někteří hráči a tak nás i přes papírové předpoklady nečekalo lehké utkání. Do utkání jsme vstoupili aktivně a vytvářeli si brankové příležitosti. Už v 18. minutě se měnilo skóre, Jakub Panský přihrávkou za obranu našel Radka Matulku a ten centrem na zadní tyč vybídl ke vstřeleni úvodní branky Jakuba Válka. Hned za čtyři minuty nám hráči nabídli akci v podobném duchu. Martin Cakl předložil přízemní centr Radku Matulkovi a ten se z hranice malého vápna nemýlil a na ukazateli již svítilo 2:0. V utkání jsme dominovali, ale pořád jsme museli být ostražití i v obranné fázi. Do poločasové pauzy se skóre již nezměnilo a tak jsme šli do kabin s vedením 2:0. ¨

Speřice do druhé části přeskupily řady ve snaze s utkáním ještě něco udělat. My jsme toto ale již nepřipustili a navíc vstřelili po kombinaci Matulky s Vopršalem, v pokutovém území, třetí branku, když Matěj Vopršal přízemní střelou uzavřel skóre utkání na konečných 3:0. I přes spoustu dalších šancí jsme už další gól nepřidali a připisujeme si tak cenné tři body do ligové tabulky.