Mladé, ale o hráče "A" týmu, posílené rezervě Líšně, jsme dokázali vzdorovat do 80. minuty utkání. O tom, že zůstanou tři body v Líšni rozhodl individuální akcí domácí Mach. My už jsme se bohužel na odpověď nezmohli, a tak si z Líšně odvážíme porážku 1:2.

ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>Soukal - Pavlík M., Dočkal, Hloušek, Dejl (89´Bárta), Válek (89´Pokorný), Vrzal (89´Sikora), Pavlík J., Cakl, Matulka (82´Novák), Coufal (70´Udržal)</p>

Předpoklady se naplnily a hráli jsme proti jinému týmu, než nastoupil minulý týden ve Ždírci. Těšili jsme se na kvalitního soupeře složeného z hráčů druholigového kádru Líšně. Opět nám vyšel vstup do utkání a již ve 4. minutě jsme se po brance Matulky ujali vedení. Kolem 20. minuty se nám podařilo vstřelit hlavou další branku Coufalem, ale k údivu všech, pomezní rozhodčí zvedl praporek a asi ani on sám nevěděl proč !!! Za další minutu postupoval sám na brankáře Coufal po průnikové přihrávce Cakla, ale branku bohužel nedal. Že k nám nebude tento zápas štěstěna nakloněna se potvrdilo po rohu domácích, když si Vrzal vstřelil hlavou vlastní gól a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Ve velkém vedru byl soupeř druhý poločas více na míči a 10 minut před koncem vstřelil vítěznou branku.