Páté vítězství v řadě posunulo mladší dorost na první místo divizní tabulky.
20. kolo | 6. 4. 2024 | Hododnín
U17
FK Hodonín
FC Slovan Havlíčkův Brod
2:5
(0:2)

Branky: 67´ Košutek, 90´ Jančík - 7´ Vomela, 13´ Minařík, 69´ Soukup, 80´ a 93´ Mareš
Rozhodčí: Kukula - Havrlant, Vrbovský
Diváci: 25
ŽK: nikdo
ČK: nikdo

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Fišer - Pospíšil, Chlubný, Pecen, Kubát - Mareš, Stránský (Řezníček), Soukup - Vomela, Minařík, Šilhart (Kasal), (Vašák)

Komentář

Soupeři jsme chtěli od začátku utkání přenechat iniciativu a hrozit z rychlých přechodových situací. V první čtvrthodině se nám podařilo potrestat soupeřovi ztráty a brzy jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Celý první poločas jsme měli utkání pevně v rukách. Dařila se nám kombinace, přechodová fáze i dobře organizovaný presing.

Do druhého poločasu vstoupil soupeř aktivněji a výsledkem bylo snížení na rozdíl jedné branky. Zlomové pro nás bylo, že jsme na branku domácích rychle zareagovali a opět strhli dvoubrankové vedení na svou stranu. Zbytek utkání jsme dohráli organizovaně v pozorném středním bloku a zápas pojistili dalšími dvěma brankami.

Ohlasy k utkání

Trenér FCS U17, Jindřich Adamec:

"Jsem moc rád, že jsme potvrdili dobrý vstup do soutěže další důležitou výhrou. Tým bych chtěl pochválit za dobré plnění taktických úkolů, za které byli po zásluze odměněni," zhodnotil vítězné utkání trenér Adamec,