Ke ztrátě prvních jarních bodů došlo na domácí půdě se Svratkou Brno.

Branky: 50´Stehno, 85´ Mach - 10´ a 62´ Sommernitz, 57´ Tvrdý
Rozhodčí: Holub - Zsihovics, Bouda
Diváci: 50
ŽK: Kokeš, Otoupalík - Sommernitz, Martinek
ČK: Karlík (Svratka Brno)

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>Novák - Mach, Minařík, Fikejz (Otoupalík), Kokeš - Šenk, Palát - Merunka, Běhounek (Šťastný), Stehno -Pokorný</p>

Do utkání jsme vstoupili aktivně. Již v první minutě jsme šli ze strany sami na gólmana, bohužel jsme toho nevyužili. Aktivita nám ovšem vydržela jen do 10. minuty, kde jsme po zbytečné ztrátě na půlce nezachytli protiútok a dostali jsme branku na 0:1. Zbytek poločasu nám vůbec herně nevyšel. V 50. minutě jsme srovnali po pěkné akci, jen je škoda že si necháme dát, nebo spíš darujeme svými chybami soupeři dva jednoduché góly. Závěr byl v naší režii, povedlo se nám snížit, ale rozhodčí z nepochopitelných důvodů gól neuznal. Krátce na to jsme už opravdu snížili, ale na víc už jsme neměli.

Trenér FCS U19, Radek Háněl:

"Soupeř byl velmi kvalitní, musíme se poučit z chyb a získat body za týden v Hodoníně," zhodnotil velmi krátce utkání trenér Háněl