Vysoké vítězství nad Bedřichovem dodá hráčům sebevědomí do dalšího utkání.
0. kolo | 24. 3. 2024 | UMT Havl. Brod
MSŽD sk. D U14
FC Slovan Havlíčkův Brod
Sokol Bedřichov
5:1
(3:0)

Branky:Smetáček, Chromý, Fikar, Kocourek, vlastní - Neubauer
Rozhodčí: Svoboda
Diváci:50
ŽK:Hlaváček (Bedřichov)
ČK:nikdo

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: M. Nevole - Fikar, Smetáček (Chromý), Jelínek, Koblížek S., Tsys, Kozlík, Straka, Fila (Bárta), Choutka (Kocourek), Chromý

Komentář

Do zápasu jsme dobře vstoupili aktivním presingem a po chybě v rozehrávce hostujícího týmu vedli brzy 1:0. Dobrým důrazem Sama Smetáčka po rohovém kopu jsme v 15. minutě vedli již 2:0. Po výborné kombinaci přes křídelní prostory se z dorážky nemýlil Filip Chromý a zvyšoval tak na 3:0 a za tohoto stavu jsme šli také do kabin.

Po přestávce jsme již tolik nedominovali a spíše jsme zápas, který byl hodně fyzicky náročný, dohrávali. Jedovatou střelou prověřil hostujícího brankáře Denis Fikar a zvýšil stav na 4:0. Po individuální chybě v rozehrávce jsme bohužel obdrželi branku na 4:1. Z nádherného protiútoku z obranného rohového kopu, který zakončoval lobem Standa Kocourek se skóre zastavilo na 5:1.

Ohlasy k utkání

Trenér FCS U14, Michal Konečný:

"Máme stále problémy s včasným dostupováním hráčů a v rozehrávce, na které musíme nadále pracovat. Toto vítězství dodá hráčům sebevědomí, které jsme po prohře se Žďárem ztratili. Věřím, že ve čtvrtek Prostějov porazíme, každým zápasem se zlepšujeme, ale pořád je na čem pracovat," zhodnotil výkon svých svěřenců trenér Konečný.