Branky: 27´ Konečný - 4´,28´ Chlubný, 29´ Otradovský, 72´ Mišta
ŽK: 1-0
ČK: 0

Sestava FC Svratka Brno: Nový - Falta, Bauer, Pavlík, Hlavatý, Toman, Vencl, Holán, Maliňák, Brdička, Fujcik, Konečný, Svoboda, Trešer, Baru, Touška

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Miřácký - Pech, Mišta, Havel, Bičík, Sereda, Kohout, Diviš, Kubát, Otradovský, Chlubný, Provazník, Soural, Slavík, Frolík, Janák

Na umělé trávě v brněnských Řečkovicích se hrálo vyrovnané utkání. Vedení se ujal Slovan. Po pravé straně se svým osobitým způsobem proháčkoval Pepan Kohout a předložil tutovku Adamovi Chlubnému, 0:1. Domácí srovnali, když vystihli rozhrávku hostí. Na 1:1 srovnal Konečný. Hosté v zápětí dvěma slepenými brankami strhli vedení na svoji stranu. Nejprve se z vápna trefil opět Adam Chlubný a za minutku na to dobře zapresoval Petr Otradovský a za svoji práci byl odměněn, 1:3. Osm minut před koncem dopravil do sítě po rohu míč brodský Mišta a uzavřel stav utkání. Domácí se celou dobu snažili útočit a skórovat, ale buď nebyli přesní a důrazní nebo vše zachytával obrana hostí v čele s dnes velmi dobrým brankářšm Miřáckým.