První jarní mistrovské utkání přineslo dělbu bodů. Ve druhé půli se podařilo rezervě havlíčkobrodského Slovanu již jenom vyrovnat na konečných 2:2

ČK: nikdo

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Rajdl - Sikora, Peřina,Trinh, Pecen, Málek, Šilhart, Pabousek, Chalupa, Malimánek, Nedvěd Střídali: Novák, Kandr, Gruber

Začátek zápasu se Slovanu vydařil, měl šance a skóre otevřel ve 13. minutě (Chalupa). Hráči FCS přestali hrát a v 16. a 31. minutě dostali góly a soupeř tak šel do kabin s jednobrankovým vedením.

Ve druhém poločasu si Slovan vytvořil tlak a gólové šance. Zaslouženě tak v závěru vyrovnal, když v 75. minutě vstřelil vyrovnávací branku Pecen. Další gólové příležitosti již bohužel hráči Slovanu neproměnili a tak utkání skončilo nerozhodně 2:2.

FOTOALBUM UTKÁNÍ

Ohlasy k utkání

Trenér FCS "B" týmu, František Souček:

"Naši hráči bojovali, ale neumíme proměňovat gólové šance. Zasloužili jsme si vyhrát aspoň o jeden gól," zhodnotil krátce utkání trenér Souček.